9
oktEen transactie in de installatiebranche zonder spanning
Onlangs heeft JM Corporate Finance samen met advocatenkantoor Strauswolfs de verkoop van Installatiebedrijf Adams aan De Groot Installatiegroep begeleid en succesvol afgerond. Middels een fijne samenwerking met Marktlink (adviseur koper) zijn de diverse stappen in het proces vlot en in goed overleg verlopen. De spanning liep dus gelukkig niet hoog op bij deze transactie in de sector installatie- en elektrotechniek.

Multidisciplinair
Installatiebedrijf Adams is een multidisciplinaire totaalinstallateur gevestigd in Roosendaal. Het bedrijf biedt een breed scala aan diensten op het gebied van installatie- en elektrotechniek zoals verwarming, klimaatsystemen, sanitair en elektra voor zowel particuliere als zakelijke klanten. Met een focus op kwaliteit, duurzaamheid en klanttevredenheid verzorgt Adams het volledige traject van advies en ontwerp tot uitvoering en onderhoud.
Middels de overname van Installatiebedrijf Adams kan De Groot Installatiegroep haar positie in Zuid-Nederland verder uitbouwen.
Directeur Richard Adams en zijn vrouw Mirjam zijn blij met de overname: “De klik met Marcel was er vanaf het eerste moment. De stap die we maken is een mooie ontwikkeling voor ons bedrijf en geeft onze medewerkers vele mogelijkheden. De cultuur binnen de Groot sluit aan op die van ons. Ik kan zelf weer terug naar wat ik graag wil en dat is de techniek, uiteraard blijf ik betrokken bij dit mooie familiebedrijf”.

Goede match
Bart Koreman (Partner) en Nick van der Zande (Transactie Manager) van JM Corporate Finance: vanaf het eerste gesprek was direct duidelijk dat er een goede match was tussen beide familiebedrijven en de betreffende ondernemers. In een verkoopproces vinden wij het belangrijk om met meerdere kandidaten in gesprek te gaan teneinde zo zorgvuldig mogelijk af te kunnen wegen welke partij het beste past vanuit zowel de operatie, de governance als de cultuur. Wij feliciteren beide partijen daarom met deze transactie en bedanken Richard en Mirjam Adams voor het vertrouwen tijdens dit verkooptraject.
Wij wensen De Groot Installatiegroep en Installatiebedrijf Adams heel veel succes bij het realiseren van hun groeiambities en het uitrollen van de verdere buy-and-buildstrategie!
Meer weten over de diensten van JM Corporate Finance?
Meer nieuws
Vragen of hulp nodig?
We helpen je graag verder.

Bart Koreman
Partner