8

feb

JM Corporate Finance begeleidt MBO-kandidaten bij overname van Leotex B.V.

JM Corporate Finance heeft Mark Straatman en Bjorn van Herk begeleid bij de overname van de aandelen van Leotex B.V. Leotex is een industriële, internationale groothandel met een eigentijds en kwaliteitsvolle assortiment van zowel moderne als klassieke meubelstoffen. Het hoofdkantoor en het distributiecentrum zijn gevestigd in Hilvarenbeek.

Inge Debets is inmiddels teruggetreden als directeur en heeft het stokje overgedragen aan Mark en Bjorn. Mark en Bjorn zijn reeds jaren betrokken bij Leotex en gaan dit nu voortzetten als nieuwe aandeelhouders en directie!

Quote Mark en Bjorn:

“Wij hebben zeer veel profijt gehad van de doortastendheid, knowhow en het netwerk van Bart Koreman. Daar zijn wij hem dan ook zeer dankbaar voor. Zonder hem had dit traject niet kunnen slagen.”

 

Wij wensen Mark en Bjorn veel succes toe!

Meer nieuws

jm logo groot

Value drivers

Bij elke strategische analyse en waardering komen de “Value D...

Lees verder
seminaruitnodigingenbluelegaljuni2022

Seminar: De overspannen M&A markt

Op 9 juni a.s. organiseren we voor de vierde keer samen met Blue Le...

Lees verder
jm logo groot

Waardeperceptie

Eén van de valkuilen bij bedrijfsoverdracht is dat onderneme...

Lees verder

Vragen of hulp nodig?

We helpen je graag verder.

Heb je interesse in onze diensten of wil je graag meer informatie? Neem gerust contact op of stuur ons een e-mail.

Bart van den Brule

Partner

+31 (0)76 88 70 001 info@jmpartners.nl Op werkdagen tussen 08.30 - 17.00

Blijf op de hoogte van ons laatste nieuws

Schrijf u in voor de nieuwsbrief.
Dit is een verplicht veld
Dit is een verplicht veld