"Ik ben blij dat we voor dit verkooptraject JM Corporate Finance hebben ingeschakeld. JM CF is een prettige partij om mee samen te werken met kennis van zaken. "
Begeleiding verkoop
Marcel
"Ze begrijpen de business, zijn zeer actief en betrokken geweest in het traject en hebben meegedacht in oplossingen waarbij de wensen van de aandeelhouders en werknemers altijd voorop hebben gestaan. JM CF heeft ons naar volle tevredenheid begeleid bij de verkoop."
Meer referenties
"Voorafgaand aan het verkooptraject heb je geen besef van wat er allemaal op je af gaat komen, waardoor het zeer prettig is om je te laten begeleiden door een gedegen adviseur. Ondanks dat het verkooptraject een serieuze aangelegenheid is, hebben we ook veel met elkaar kunnen lachen (en nog steeds)!"
Jan Willem
Begeleiding verkoop
"Wij hebben zeer veel profijt gehad van de doortastendheid, knowhow en het netwerk van JM Corporate Finance. Daar zijn wij hen dan ook zeer dankbaar voor. Zonder JM had dit traject niet kunnen slagen."
Mark en Bjorn
overname
Vragen of hulp nodig?
We helpen je graag verder.
Heb je interesse in onze diensten of wil je graag meer informatie?
Neem gerust contact op of stuur ons een e-mail.

Bart Koreman
Partner